Heimler Károly: Sopron belvárosa. Sopron műemlékei I. kötet. Csányi Károly előszavával. Becht Rezső és Mihály Ernő Dr. közreműködésével sajtó alá Heimler Károly Dr. Sopron, 1939, Soproni Városszépítő Egyesület, Röttig-Romwalter-ny., XVI+2+181+2 p. Számos fekete-fehér egészoldalas fotóval illusztrálva. Kiadói félbőr-kötésben, az első táblán a város aranyozott címerével, sérül a gerince sérült, hián...
Mezőkövesd város monográfiája. Szerk.: Dr. Sárközi Zoltán, Dr. Sándor István. Bp., 1973, Borsod m. Nyomdaipari Vállalat. Kiadói papírkötés, az elülső borító kissé foltos, de egyébként jó állapotban. Megjelent 3000 példányban.
Dr. Max Arendt - Dr. Paul Torge: Berlin Einst und Jetzt. Berlin, 1934, Gustav Grosser. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papírborítóban, sérült kötéssel, egy kijáró lappal, foltos borítóval, rengeteg fekete-fehér fotóval illusztrálva, német nyelven./Linen-binding, with paper cover, with damaged binding, the linen-binding spotty, one page is coming out, in German language.
Cholnoky Jenő: A sárkányok országából I-II. kötet. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é. n., Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon sozozatkötésben, kopottas borítóval, de belül jó állapotban.
Italo Balbo: Diadalmas szárnyak. Fordította Gáspár Miklós. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é. n., Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon sozozatkötésben, kopottas borítóval, de belül jó állapotban.
Dr. Zsigovits Béla: Japán keresztény szemmel. Bp.,1937, Kat. Missziós Tanács. Szövegközti és egészoldalas fekete-fehér fotókkal, valamint egy térképpel illusztrálva. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, kissé laza fűzéssel.