Veress D. Csaba: A három Pécsely története. A község története a magyar honfoglalástól napjainkig. Veszprém Megyei Levéltár kiadványa 9. Veszprém, 1992, Veszprém Megyei Levéltár. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 2000 példányban.
Csonka Sándor: Kőbánya közúti közlekedésének története. Első rész. Bp., 1987, X. ker Tanács VB. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban.
Várkerület. Korrajzok az elmúlt évszázadokból. Szerk.: Halabuk József. Bp., 1969, KGMTI offset nyomdája, 1 t.+301 p. Kiadói papírkötés, szakadozott borítóval, kissé viseltes gerinccel, de belül jó állapotban. A kötet szerzői Dr. Andriska József, Dr. Cenner Mihály, Czagány István, Dr. Földmár György, Gundel Imre, Halabuk József, Móra Gábor, Dr. Papp Ferenc, Szablyár Ferenc.
Seper Károly: Alsóőr történelméből/Unterwarter Heimatbuch. Alsóőr/Unterwart,2014, Magyar Média és Információs Központ/UMIZ. Kiadói kartonált papírkötés, magyar és német nyelven./ Hardback, in Hungarian and German language.
Építésügyi szabályzat Budapest székesfőváros területére. Az 1937: VI. törvénycikk alapján alkotta a Fővárosi Közmunkák Tanácsa. Bp., 1940, Magyar Királyi Állami Nyomda, +211. Kiadói címeres aranyozott egészvászon-kötés, kissé foltos a kötéstábla széle, két lap széle sérült, hiányos, kissé kopottas borítóval, intézményi bélyegzővel, jó állapotban.