Makkai Sándor-Rónai András-Asztalos Miklós-Gergely Pál: A Mi Erdélyünk. Nemzeti Könyvtár 24-26. szám. Budapest, 1940, Nemzeti Könyvtár, 111 p. Kiadói papír kötés, foltos borítóval, kissé sérült gerinccel, foltos lapokkal és címoldallal, néhány helyen ceruzás aláhúzással.
Zugló tegnap, és holnap. Szerk.: Faragó István, Fekete Béla. Bp.,1970, MSZMP XIV. ker Bizottsága-XIV. ker. Tanács Végrehajtó Bizottsága-Hazafias Népfront XIV. ker. Bizottsága. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Gombos János: Az újratelepült Tótkomlós első fél évszázada. Tótkomlós, 1987, Tótkomlós Nagyközségi Tanács Végrehajtó Bizottsága. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói kissé szakadozott papír védőborítóban. Megjelent 1000 példányban.
Heinrich Pál-Szita Róbert: Fehér partok alján - Balatonvilágos évszázados története és polgárainak visszaemlékezései. [Balatonvilágos, 2011, Balatonvilágos Jövőjéért Közalapítvány-Balatonvilágos Község Önkormányzata.] Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 1500 példányban.
Kuruckori kalandozások a történelmi Beregben. Eseménykrónika és turisztikai kiadvány. [Tarpa, 2010, Önkormányzat.] Kiadói papírkötés, magyar, angol és ukrán nyelven.
Buza Péter: Pest-budai történetek. Rendhagyó városnéző séta, Bp., 1983, Idegenforgalmi Propaganda és Kiadó Vállalat. Kiadói egészvászon-kötésben, kissé szakadt kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban
P. Gegő Elek: A moldvai magyar telepekről. Csíksomlyói Ferences Kolostor Kincsei I. kötet. hn., 1999, Státus. Kiadói papírkötés, kihajtható térképpel. Reprint kiadás. Megjelent 500 példányban.
Danielik Nep[omuk] János: Columbus vagy Amerika fölfedezése. Első kiadás. Pesten, 1856. Herz János 2 t. (címképmetszet: Colombus Kristóf portréja,+ VI + [2] + 406 p. + 1 kihajtható térkép. Korabeli erősen megviselt félvászon kötésben, Címkép szakadozott, könyvtest elvált.