Veress D. Csaba: Az évezredes Paloznak. Egy balatonmelléki falu története a kezdetektől napjainkig. Veszprém Megyei Levéltár Kiadványai 10. Veszprém, 1998, Veszprém Megyei Levéltár. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 2500 példányban.
Haan Lajos: Békés-csaba. A város története a kezdetektől a XIX. század harmadik harmadáig. Fekete Könyvek 14. Békéscsaba, 1993, Békés Megyei Közgyülés Önkormányzati Hivatal. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 1300 példányban.
Tétény-Promontor. Bp. XXII. kerületének története. Szerk.: Joó Ernő, Dr. Tóth Gábor. Bp., 1988, Budapest Főváros XXII. Kerületi Tanács VB, 524 p Második, átdolgozott, és bővített kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Balassagyarmat története 896-1962. Balogh Sándor, J. Halász Margit. Balassagyarmat, 1977, Balassagyarmat Város Tanácsa. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 2500 példányban.
Karl Baedeker: Tirol, Voralberg, Etschland. Westliches teile von Salzburg, und von Kärenten. Handbuch für Reisiende. Leipzig, 1929, Verlag von Karl Baedeker, LVI+556 p. 39. kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, javított gerinccel, festett lapélekkel, térképekkel illusztrálva. / Linen binding, with repaired spine, in German language.
Karl Baedeker: Italien von den Alpen bis Neapel. Kurzes Reisehandbuch. Leipzig, 1908, Verlag von Karl Baedeker, XLII+412 p. Hatodik kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, a címlap hátoldalán, és az előzéklap belsején ceruzás jegyzettel, festett lapélekkel, térképekkel illusztrálva. Német nyelven. / Linen-binding, in German language. Sixth edition.
Karl Baedeker: Belgien und Holland nebst Luxemburg. Leipzig, 1914, Verlag von Karl Baedeker. Kiadói egészvászon kötés, kihajtható térképmelléklettel, festett lapélek, kopottas állapotban.