Merlin Moore Taylor: A kannibálok földjén. Barangolás Pápua szívében. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötés, kissé kopottas borítóval.
Bergman, Sten: A viharok hazájában. Bp., é. n., Franklin (A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára). Kicsit kopott gerincű díszes vászonkötésben, jó állapotban.
Keöpe Viktor: A szigetek gyöngye. Bp., é. n., Franklin (A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára). Kicsit kopott gerincű díszes vászonkötésben, jó állapotban.
Gordon Maccreagh: Két év Brazilia őserdőiben. Fordította: Fodor Erzsébet. Bp.,é.n., Dante. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, fekete-fehér fotókkal, és egy kihajtható térképmelléklettel illusztrálva.
Kittenberger Kálmán: Utolsó afrikai vadászatom. Budapest, 1969, Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, fekete-fehér fotókkal. Jó állapotban. Első kiadás.
Les cafés littéraires de Budapest. Anthologie de textes littéraires hongrois et photographies anciennes. Nantes, 198, Le passeur - CECOFOP. Papírkötésben, jó állapotban.