16287.
308. Closed Online auction
Books and Documents with low starting prices
100 HUF
Szántó György: Öt fekete holló. Budapest, é.n., Tibor Könyvkiadó Vállalat. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas gerinccel, és borítóval.