16285.
308. Closed Online auction
Books and Documents with low starting prices
100 HUF
18
Vegyes könyvtétel, 2 db: Terescsényi Gyula: Bolygó magyarok. Matolcsy Andor: Start. Turul Szépmíves Könyvek. Bp., é.n., Turul. Harmadik kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói szakadozott papír védőborítóban.