30579.
308. Closed Online auction
Hungarian commemorative medals and plaques
4 000 HUF
10,36 EUR, 11,43 USD
Bognár György (1944-) 1990. "Magyar Köztársaság 1956-1989. Október 23. / Hazádnak rendületlenül légy híve, oh magyar" aranyozott piefort emlékérem, eredeti dísztokban, tanúsítvánnyal (65mm) + 1996. "A Honfoglalás 1100 éves évfordulójának emlékére / Szent István királyunk és az első magyar pénz emlékére" jelzett Ag emlékérem díszkartonban (~5,8g/0.835/27mm) T:1-(PP),PP