30607.
308. Closed Online auction
Hungarian commemorative medals and plaques
2 000 HUF
5,18 EUR, 5,71 USD
Fritz Mihály (1947-) 1991. "Megszálló szovjet csapatok kivonulása / KONYEC" aranyozott Br piefort emlékérem saját, sérült dísztokban (65mm) T:PP ujjlenyomat,felületi karc