Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 147

1993. "Kenderes 1993. szeptember 4." Horthy Miklós és feleségének újratemetése emlékére Ag emlékérem (32,55g/0.925/40mm) + "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós Magyarország Kormányzója / Végső Hazatérésének Emlékére-Vitézi Jelvény" Ag emlékérem (32,42g/0.925/40mm) + "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós Magyarország kormányzója / Temetésének emlékére 1993. szeptember 4." jelzett Ag emlékérem (32,58g/0.925/40mm) mindhárom egy sérült dísztokban T:1-(PP)
30679.

1993. "Kenderes 1993. szeptember 4." Horthy Miklós és feleségének újratemetése emlékére Ag emlékérem (32,55g/0.925/40mm) + "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós Magyarország Kormányzója / Végső Hazatérésének Emlékére-Vitézi Jelvény" Ag emlékérem (32,42g/0.925/40mm) + "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós Magyarország kormányzója / Temetésének emlékére 1993. szeptember 4." jelzett Ag emlékérem (32,58g/0.925/40...

15 000 HUF
38,86
42,86

1996. "Millecentenárium - Magyarország ezeregyszáz éves" jelzett Ag emlékérem (2x) (6g/0.835/27mm) T:1-
30680.

2 800 HUF
7,25
8,00

1996. "Magyarság Őstörténete és Honfoglalása Emlékérem sorozat" 8db klf aranyozott tombak emlékérem eredeti dísztokban, tanúsítvánnyal T:1-(PP)
30681.

5 000 HUF
12,95
14,29

2003. "Alpok-Adria Nemzetközi Bélyegkiállítás - Zalaegerszeg" fém emlékérem, eredeti, sérült tokban + 2006. "HUNFILA - 78. Bélyegnap - 150 éves a vasút" peremen jelzett Ag emlékérem, eredeti tokban (33,7g/0.925) + 2006. "HUNFILA - 78. Bélyegnap - 150 éves a vasút" Br emlékérem, eredeti tokban + 2008. "HUNFILA - 81. Bélyegnap - A reneszánsz évére" fém emlékérem, eredeti tokban + 2010. "HUNFILA - 83. Bélyegnap - Sopron Nemzetközi Bélyegkiállítás" fém emlékérem eredeti tokban T:1(PP)
30682.

2003. "Alpok-Adria Nemzetközi Bélyegkiállítás - Zalaegerszeg" fém emlékérem, eredeti, sérült tokban + 2006. "HUNFILA - 78. Bélyegnap - 150 éves a vasút" peremen jelzett Ag emlékérem, eredeti tokban (33,7g/0.925) + 2006. "HUNFILA - 78. Bélyegnap - 150 éves a vasút" Br emlékérem, eredeti tokban + 2008. "HUNFILA - 81. Bélyegnap - A reneszánsz évére" fém emlékérem, eredeti tokban + 2010. "HUNFILA - 83...

2 000 HUF
5,18
5,71

2003. "Magyarország csatlakozása az Európai Unióhoz" Ag emlékérem tanúsítvánnyal, dísztokban (31,1g/0.999/42,5mm) T:PP
30683.

5 000 HUF
12,95
14,29

2008. "81. Bélyegnap - A reneszánsz évére - Nemzetközi Bélyegkiállítás - HUNFILA 2008.05.16-18. / Mátyás 1440-1490" Br emlékérem (42mm) T:1,1-
30684.

1 600 HUF
4,15
4,57

2005. "78. Bélyegnap - 110 éves a MOB - Nemzetközi Bélyegkiállítás - HUNFILA Pápa 2005. június 17-19. - Mabéosz / Pápa város" Br emlékérem (42mm) T:1,1-
30685.

1 400 HUF
3,63
4,00

2005. "15 éves a Budapesti Árutőzsde" Br emlékérem tokban (58mm) T:1-
30686.

800 HUF
2,07
2,29

2005. "Országos Takarékszövetkezeti Borverseny" aranyozott Br, ezüstözött Br és Br díjérme (3xklf) (60mm) T:1-,2(PP) fo., felületi karc
30687.

5 000 HUF
12,95
14,29

2007. "1867. Kiegyezés" Ag emlékérem pár, A Magyar Pénzverő és a Münze Österreich közös kiadványa, tanúsítvánnyal, 1000 kibocsátott darab. (30g/0.999/40mm) T:1 2007. "Austro-Hungarian Compromise of 1867" Ag medallion pair in case with certificate, only 1000 examples! (30g/0.999/40mm) C:UNC
30688.

10 000 HUF
25,91
28,57

2009. "MSZOSZ (Magyar Szakszervezetek Országos Szövetsége)" két oldalas Br plakett, hátoldala gravírozva, eredeti tokban (~90mm) T:1-
30689.

2 000 HUF
5,18
5,71

2010. "700 éves a magyar papírhasználat 1310-2010 / Bélyegelőtti levél-vízjelek - Dr. Térfi Béla" Br emlékérem (42,5mm) T:1-
30690.

1 400 HUF
3,63
4,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF