1957. "A Magyar Szabadság Érdemrend bronz fokozata" aranyozott Br kitüntetés mellszalagon, szalagsávval, tokban T:1-,2 Hungary 1957. "Order of Merit of the Hungarian Freedom, Bronze Grade" gilt Br decoration with ribbon and thin ribbon in case C:AU,XF NMK 485.
1957. "A Magyar Szabadság Érdemrend bronz fokozata" aranyozott Br kitüntetés mellszalagon, szalagsávval, eredeti tokban T:1- Hungary 1957. "Order of Merit of the Hungarian Freedom, Bronze Grade" gilt Br decoration with ribbon and thin ribbon in original case C:AU NMK 485.
Ausztria 1932. "Háborús Emlékérem 1914-1918" aranyozott Br kitüntetés nem saját mellszalaggal T:2 Austria 1932. "Great War Commemorative Medal 1914-1918" gilt Br medallion with not its own ribbon C:XF
Lengyelország ~1960-1970. Sapkajelvények két bemutató lapon, nagyalakú bordó, csatos tartóban. A szárazföldi hadsereg, légierő és haditengerészet valamint a katonai Akadémiákat és hivatásos tiszti iskolákat végzett hallgatók jelvényei, összesen 39db. A jelvények leszedhetőek a bemutatólapokról T:vegyes Poland ~1960-1970. Cap badges on two presentation pages in large size claret binder. Badges used...
Német Birodalom ~1916. "Porosz Érdemkereszt a Háborús Támogatásért" hadifém kitüntetés mellszalagon T:2 German Empire ~1916. "Prussian Merit Cross for War Aid" warmetal decoration with ribbon C:XF
Német Harmadik Birodalom 1939. "Sebesülési jelvény fekete fokozata" préselt acéllemez kitüntetés, hátoldalán "L/13" gyártói jelzéssel T:2- festés kopott German Third Reich 1939. "Verwundetenabzeichen in Schwarz" steel plate decoration with "L/13" makers mark on back C:VF paint worn