11061. 308. Closed Online auction Art-ceramics
48 000 HUF
0 HUF
Gorka Géza (1895-1971): Art deco ülő női figura könyvtámasz. Repesztett mázas kerámia, restaurált, jelzett (Nográdverőce), h:18 cm, m:13 cm
Photo of the item taken by : vörös_iván