11226. 308. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
2 000 HUF
0 HUF
Díszes német porcelán tányér, áttört, kézzel festett, jelzett, kopásokkal, d: 20,5 cm
Photo of the item taken by : vörös_iván