Documents Number of items: 146
1670730
11976
308
Documents
Other collectibles
1914 Duna Gőzhajózási Társaság fuvarlevél
1 000 HUF
1670166
11977
308
Documents
Other collectibles
1915 Skultéty László-féle magán elemi iskola "nagy dicsérői" papírja, IV. osztályos tanuló részére, pecséttel, aláírással, Győr, Neuwirth nyomda.
1 000 HUF
1674865
11978
308
Documents
Other collectibles
1918 Kivonat a katonai ellátási törvény határozmányaiból nyugdíjas rokkantak számra, fizetési meghagyással
1 000 HUF
1674829
11979
308
Documents
Other collectibles
1918 Szolgálati cselédkönyv, fényképpel, okmánybélyeggel, bejegyzésekkel
1 000 HUF
1674910
11980
308
Documents
Other collectibles
1918 Kramer Rezső és Társa Likőr, Rum és Cognacgyár díszes fejléces levele, széleinél szakadások, 29x21 cm
1 000 HUF
1675524
11981
308
Documents
Other collectibles
1920 Szolnok, Orvosi bizonyítvány Beleznai Béla szolnoki lakos részére arról, hogy a román megszállók botozása miatt szorul kezelsére
1 400 HUF
1653223
11982
308
Documents
Other collectibles
cca 1920-1940 7 db tagsági igazolvány és munkakönyv
1 400 HUF
1621918
11983
308
Documents
Other collectibles
1920-1927 A budapesti Királyi József Műegyetem mérnök-közgazdász leckekönyve, Bertalan Albert mérnök részére. Az egyetem rektorának, és dékánjainak, valamint tanárainak aláírásaival (Czakó Adolf, ifj. Szily Kálmán, Heller Farkas, Zelovich Kornél, Kossalka János, Pecz Samu, Oltay Károly...stb.) 3 db 30f.,3 db 1k. 50f. , 3 db 5kr , 4 db 50kr , 2 db 1000 korona okmánybélyegekkel, pecsétekkel. Kopotta...
5 000 HUF
1675429
11984
308
Documents
Other collectibles
1921-1943 2 db fegyvertartási engedély és 1 db vadászjegy (Szeged, Horgos, Enying)
4 000 HUF
1673929
11985
308
Documents
Other collectibles
1921 Bp., A vallás- és közoktatásügyi minisztertől érkező fizetésemelési értesítés
1 200 HUF
1670387
11986
308
Documents
Other collectibles
1921 Beköltözési engedély óvónő részére
1 200 HUF
1606383
11987
308
Documents
Other collectibles
1921-1926 A budapesti Kir. József Műegyetem leckekkönyve Molitórisz Gyula (1902-1959) gépészmérnök részére. Az egyetem rektorának, dékánjának, és tanárainak aláírásaival, okmánybélyegekkel (4 db 1kr. 50f., 2 db 5kr., 1 db 1000kr.) pecséttekkel. Az egészvászon-kötés hiányzik.
1 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035