10380. 308. Closed Online auction Paintings and graphics 2
12 000 HUF
0 HUF
Nyerges Pál (1914-1987): Dombok és tó, akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 28×38 cm
Photo of the item taken by : vörös_iván