10306. 308. Closed Online auction Paintings and graphics
2 000 HUF
21
0 HUF
Olvashatatlan jelzéssel: Sopron, Előkapu. Akvarellel színezett rézkarc, papír, foltos, üvegezett keretben, 13x8,5 cm
Photo of the item taken by : vörös_iván