10224. 308. Closed Online auction Paintings and graphics
15 000 HUF
0 HUF
Róna Emy (1904-1988): Kinizsi a "törökevő". Tempera, papír, kis szakadásokkal, jelzett, üvegezett keretben, 80×50 cm
Photo of the item taken by : tánczos_gábor