12 000 HUF
31,09 EUR, 34,29 USD
1899 Vasárnapi újság. Negyvenhatodik, teljes évfolyam. 1-53. szám. (Két kötetbe kötve.) Szerk.: Nagy Miklós. Hozzákötve a kötet végén a Vasárnapi Újság Regénytára. 1899. 1-53 szám. Bp., Franklin-Társulat, VII+896+212 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé viseltes állapotban, kopott borítóval, kissé laza fűzéssel. Az 1. szám címlapja sérült, javított, az előtte lévő oldal firkált, (az I. kötetben) 21-22. oldal és (a II. kötetben) a 683-686., és 207-208. oldalak hiányoznak. Néhol lapszéli szakadásokkal, (a II. kötetben) 681-682., 5-6. és 161-162. oldalak szakadtak. Benne számos érdekes írással, gazdag képanyaggal, korabeli reklámokkal. Benne Verne Gyula: Zöld sugár c. regényének első magyar közlésével.