13032. 308. Closed Online auction Printed Materials
1 800 HUF
0 HUF
1960 Danuvia 125 köbcentiméteres motorkerékpár használati és kezelési utasítás. Bp., Danuvia. Félvászon-kötésben, a kötéstáblák sérültek, megtörtek, a hátsó kötéstáblákon jegyzettel.
Photo of the item taken by : ra