https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Printed Materials

Number of items: 249

Auction is over! Item soon called at the auction hall
1956 A Magyar Világ, független politikai napilap november elsejei száma, benne a forradalom híreivel
1
13027.

1956 A Magyar Világ, független politikai napilap november elsejei száma, benne a forradalom híreivel

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,59
EUR
,
2,86
USD
Number of bids:
0
 
1956 Földrészek 4 db vignetta-matrica
1
13028.

1956 Földrészek 4 db vignetta-matrica

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,59
EUR
,
2,86
USD
Number of bids:
0
 
1956 Magyarország helységnévtára. Központi Statisztikai Hivatal. Bp., 1956, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói kissé kopottas félvászon kötés, intézményi bélyegzővel, belül jó állapotban.
1
13029.

1956 Magyarország helységnévtára. Központi Statisztikai Hivatal. Bp., 1956, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói kissé kopottas félvászon kötés, intézményi bélyegzővel, belül jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,15
EUR
,
4,57
USD
Number of bids:
0
 
cca 1957 Ellenforradalmi erők a magyar októberi eseményekben. I. Kiadja a Magyar Népköztársaság Minisztertanácsa Tájokoztatási Hivatala. Papír kötésben, jó állapotban, p. 63.
1
13030.

cca 1957 Ellenforradalmi erők a magyar októberi eseményekben. I. Kiadja a Magyar Népköztársaság Minisztertanácsa Tájokoztatási Hivatala. Papír kötésben, jó állapotban, p. 63.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,07
EUR
,
2,29
USD
Number of bids:
0
 
cca 1960 Csepel teherautók (D450 N1-11, D450 N-P) műszaki ismertető reklámlapja, 3 db szórólap, jó állapotban
1
13031.

cca 1960 Csepel teherautók (D450 N1-11, D450 N-P) műszaki ismertető reklámlapja, 3 db szórólap, jó állapotban

 
The item is not available
Starting price:
4 800 HUF
12,44
EUR
,
13,71
USD
Number of bids:
0
 
1960 Danuvia 125 köbcentiméteres motorkerékpár használati és kezelési utasítás. Bp., Danuvia. Félvászon-kötésben, a kötéstáblák sérültek, megtörtek, a hátsó kötéstáblákon jegyzettel.
1
13032.

1960 Danuvia 125 köbcentiméteres motorkerékpár használati és kezelési utasítás. Bp., Danuvia. Félvászon-kötésben, a kötéstáblák sérültek, megtörtek, a hátsó kötéstáblákon jegyzettel.

 
Sold
Starting price:
1 800 HUF
4,66
EUR
,
5,14
USD
Number of bids:
3
 
1961-1962 Baróti Géza, Forgács István, Liska Dénes: A Szabó család 13-20. Sajdik Ferenc rajzaival. Bp., Idegenforgalmi Propaganda és Kiadó Vállalat. Átkötött egészvászon-kötés. Szép állapotban.
1
13033.

1961-1962 Baróti Géza, Forgács István, Liska Dénes: A Szabó család 13-20. Sajdik Ferenc rajzaival. Bp., Idegenforgalmi Propaganda és Kiadó Vállalat. Átkötött egészvászon-kötés. Szép állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
7,77
EUR
,
8,57
USD
Number of bids:
0
 
1961-1962 Baróti Géza, Forgács István, Liska Dénes: A Szabó család 21-29. (Kivéve 23. szám.) Sajdik Ferenc rajzaival. Bp., Idegenforgalmi Propaganda és Kiadó Vállalat. Átkötött egészvászon-kötés, a 23 szám hiányzik. Szép állapotban.
1
13034.

1961-1962 Baróti Géza, Forgács István, Liska Dénes: A Szabó család 21-29. (Kivéve 23. szám.) Sajdik Ferenc rajzaival. Bp., Idegenforgalmi Propaganda és Kiadó Vállalat. Átkötött egészvászon-kötés, a 23 szám hiányzik. Szép állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
7,77
EUR
,
8,57
USD
Number of bids:
0
 
1961 Népszabadság XIX .évf. 88. szám, 1961. április 13. csütörtöki kiadása Gagarin űrutazásáról, és az emberi űrutazás korszakának megindulásáról
1
13035.

1961 Népszabadság XIX .évf. 88. szám, 1961. április 13. csütörtöki kiadása Gagarin űrutazásáról, és az emberi űrutazás korszakának megindulásáról

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,59
EUR
,
2,86
USD
Number of bids:
1
 
1962 A Jereván étterem esti étlapja. Hajtásnyomokkal
1
13036.

1962 A Jereván étterem esti étlapja. Hajtásnyomokkal

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,59
EUR
,
2,86
USD
Number of bids:
0
 
1964 Kósa Ferenc, Gyöngyössy Imre, Csoór Sándor: Tízezer nap c. film technikai forgatókönyve. Nylon-kötésű mappában.  A filmet egy időre betiltották, mert az 1956-os eseményeket benne forradalomnak nevezik, illetve a film tragikus befejezése miatt. 1967-ben Kósa Ferenc a filmért a cannes-i filmfesztiválon legjobb rendezőnek járó díjat nyert.
1
13037.

1964 Kósa Ferenc, Gyöngyössy Imre, Csoór Sándor: Tízezer nap c. film technikai forgatókönyve. Nylon-kötésű mappában. A filmet egy időre betiltották, mert az 1956-os eseményeket benne forradalomnak nevezik, illetve a film tragikus befejezése miatt. 1967-ben Kósa Ferenc a filmért a cannes-i filmfesztiválon legjobb rendezőnek járó díjat nyert.

 
Sold
Starting price:
5 000 HUF
12,95
EUR
,
14,29
USD
Number of bids:
9
 
1966 Marcel Marceau: Paris. Gastspiel in der DDR. Ismertető prospektus, Marcel Marceau dedikációjával. Tűzött papírkötésben.
1
13038.

1966 Marcel Marceau: Paris. Gastspiel in der DDR. Ismertető prospektus, Marcel Marceau dedikációjával. Tűzött papírkötésben.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,59
EUR
,
2,86
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment