1895 Borzasztó Tisza-gát szakadás, mely 1895. április 9-ik napján éjjel fél 1-órakor Czibakháza alatt a vaskapu helyén történt, mely nem csak a czibaki alant fekvő tanyákat s majorokat, hanem a szomszédos Tisza-Földvár nagyközség határát, pusztáit és majorjait is tönkre tette. Mező-túron, 1895, Gyikó K., 8 p. Szakadozott állapotban.
1897 Az Új idők c. folyóirat második fél évfolyama. (28-53. sz.) Szerkeszti: Herczeg Ferenc. Kiadói viseltes vászonkötésben, a kötés laza, több lap kijár.
1897 Nagy Miklós (szerk.): Képes folyóirat a Vasárnapi Ujság füzetekben. 1897. I. félév, XXII. kötet (töredék évfolyam). Leszik K. könyvkötőtől, Franklin társulat. Kiadói festett, egészvászon kötés. Fekete-fehér képekkel, rajzokkal, reprodukciókkal gazdagon illusztrálva. Néhány oldal javítva, ezt leszámítva jó állapotban, a tartalomjegyzék hiányos, a kihajtható képek némelyike a hajtásnál megtört...
1898 Moderne Neubauten. Fortlaufend Erscheinende Illustrierte Blätter für Architektur. Szerk.: Wilhelm Kick. Wien, Friedr. Wolfrum&Cie. Harmadik évfolyam 15 táblája (61,62,65,66,67,75,76,77,78,80,88,91,92,94,95 t.) Német nyelvű építészeti kiadvány különféle városok épületeiről (Prága, Zürich, Stuttgart, Nürnberg, Berlin, Düsseldorf..stb.)/ 1898 15 tables from the third year of the Moderne Neubaute...
1899 Catalogue des collections d'antiquités au château de Heeswijk. Musée "Baron van den Bogaerde". I. La salle d'armes. Amszterdam, 1899, Frederick Müller & Co. Számos fekete-fehér illusztrációval, francia nyelven. Korabeli kopottas egészvászon-kötés, két szakadt oldallal (29/30 és 67/68 p.) Aukciós fegyverkatalógus. Ritka! / 1899 Catalogue des collections d'antiquités au château de Heeswijk. Mus...
1899 Vasárnapi újság. Negyvenhatodik, teljes évfolyam. 1-53. szám. (Két kötetbe kötve.) Szerk.: Nagy Miklós. Hozzákötve a kötet végén a Vasárnapi Újság Regénytára. 1899. 1-53 szám. Bp., Franklin-Társulat, VII+896+212 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé viseltes állapotban, kopott borítóval, kissé laza fűzéssel. Az 1. szám címlapja sérült, javított, az előtte lévő oldal firkált, (az I. kötetben) 21-...