cca 1910 Dr. Georg Buschan: Die Sitten der Völker 1-56. számok, 13.,23.,36.,47.,48 számok hiányoznak, összesen 51 szám. Stuttgart-Berlin-Leipzig-Wien, Union Deutsche Verlagesellschaft. Számos fotóval, illusztrációval illusztrálva. Papírkötés, német nyelven, változó állapotban, többnyire szakadozott, sérült borítóval, kijáró lapokkal./ cca 1910 Dr. Georg Buschan: Die Sitten der Völker 1-56. numbers...
1910 Fehér Kereszt Országos Lelencház Egyesület naptára. Kiadói szecessziós díszítésű egészvászon kötésben. Benne a Fehér Kereszt egy körlevelével. A borítója némileg kopott, napszítta.
1910 The Amateur Photographer & Photographic News újság 3 db lapszáma (1332., 1334., 1336.) számos érdekes írással és sok reklámmal, egybekötve, helyenként körbevágva, vászonkötésben, jó állapotban / Vol. 1332., 1334. and 1336., with interesting writings and a lot of adveritsements, bound together, with several cut pages, cloth binding in good condition
1910 Magyar Iparművészet. XIII. évf. 6 sz. Szerk.: Fittler Kamill. Papírkötésben, a füzet gerince elvált a borítótól, a fűzése laza, gazdagon illusztrálva, műmelléklettel, rengeteg korabeli reklámmal.
1911 a Nyugat által megjelentetett 2 db Rippl-Rónai-kötet (Rippl-Rónai József eddig kiadatlan rajzai; Rippl-Rónai József emlékezései) illusztrált megrendelőlapja