800 HUF
2,07 EUR, 2,29 USD
Vegyes könyv tétel, 13 db: Vilhelm Károly. h. n., é. n., n. n. Kartonált papírkötésben, bontatlan védőfóliában. Sport '89.+Sport '90+Sport '91+Sport '93+Sport '94.+Sport 2002+Sport 2003. Debrecen-Bp.,1989- 2003, MOB. Kiadói kartonált papírkötésben, az egyik kötése sérült,a többi jó állapotban. A magyar sport évkönyve 1992. Bp., 1992, Trio Budapest Kiadó. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban. Aranyolimpia. Atalanta '96. Szerk.: Harle Tamás et al. Bp., 1996, Mai Nap - Aréna 2000. Kiadói kartonált papírkötésben. Karle Gábor: Londontól Londonig. Bp., 2012, Szóvilág Kft. CD-melléklettel. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban. Olimpia 1988. Szerk.: Gyárfás Tamás. Debrecen, 1988, IPV T. D. Képviselet. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban. P. Brestyánszky Ilona: Kovács Margit. Bp., 1979, Corvina - Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói egészvászon-kötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.