Books: Architecture, Art Number of items: 101
1683807
15381
309
Books: Architecture, Art
Other collectibles
A millennium szobrásza - Zala György 1858-1937, Bp., 1999, Kossuth Kiadó. Eredeti borítóban, szép állapotban.
2 000 HUF
1684559
15382
309
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Jánosi József: A szellem. A szellemi lét főbb jelenségei és metafizikája. Bp., 1935, Pázmány Péter Irodalmi Társaság. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
2 000 HUF
1684546
15383
309
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Rózsa György: Grafikatörténeti tanulmányok. Fejezetek a magyar vonatkozású grafikai ábrázolások múltjából. Művészettörténeti füzetek 25. Bp., 1998, Akadémiai Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1 600 HUF
1681135
15384
309
Books: Architecture, Art
Other collectibles
2 600 HUF
1684682
15385
309
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Hungarian Art on the World Auction Markets (1980-2004). Bp., [2005], Edition Dutka. Papírkötésben, bontatlan védőfóliában.
1 000 HUF
1684718
15386
309
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Vegyes könyv tétel, 13 db: Vilhelm Károly. h. n., é. n., n. n. Kartonált papírkötésben, bontatlan védőfóliában. Sport '89.+Sport '90+Sport '91+Sport '93+Sport '94.+Sport 2002+Sport 2003. Debrecen-Bp.,1989- 2003, MOB. Kiadói kartonált papírkötésben, az egyik kötése sérült,a többi jó állapotban. A magyar sport évkönyve 1992. Bp., 1992, Trio Budapest Kiadó. Kiadói kartonált papírkötésben, jó áll...
1683571
15387
309
Books: Architecture, Art
Other collectibles
A Magyar Nemzeti Galéria régi gyűjteményei. Szerk.: Mojzer Miklós. Bp., 1984, Corvina. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
1 000 HUF
1683706
15388
309
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Parti Nagy Lajos-Kaiser Ottó: Zsolnay jubileumi album. h. n., 2004, Alexandra. Kiadói kartonált papírkötésben, bontatlan kiadói zsugorfóliában.
1 000 HUF
1684625
15389
309
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Szabolcsi, Bence; Bartha, Dénes [szerk.]: Zenetudományi tanulmányok Kodály Zoltán 75. születésnapjára - Budapest, 1957, Akadémiai
1 000 HUF
1684634
15390
309
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Szabolcsi, Bence; Bartha, Dénes [szerk.]: Zenetudományi tanulmányok. Bartók Béla megjelenése az európai zenei életben. Liszt Ferenc hagyatéka. Budapest, 1959, Akadémiai
1 000 HUF
1679610
15391
309
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Veszprémi. Kiállítási katalógus. Gyoma,(1991),Kner nyomda. Kiadói papírkötés, magyar és francia nyelven. A művész, Veszprémi Imre által aláírt.
2 000 HUF
1537595
15392
309
4600
Books: Architecture, Art
Other collectibles
4 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035