15459.
309. Closed Online auction
Books: Gastronomy and Gardening
3 600 HUF
13
Rézi néni: Szegedi Szakácskönyv. Ezernél több ételkészítési utasítással. Bp., 1921, Athenaeum, 368+4 p. Tizenharmadik javított kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, megviselt állapotban, kopott, foltos borítóval, javított gerinccel és kötéssel, kissé foltos lapszélekkel.