15467.
309. Closed Online auction
Books: Gastronomy and Gardening
2 600 HUF
6,74 EUR, 7,43 USD
Westsik Vilmos: Okszerű növénytermelés. Kézikönyv kisgazdák és népies gazdasági előadók számára. Gazdasági Tanácsadó. 30. szám. Bp.,(1928), Athenaeum. Korabeli félvászon-kötés, megviselt állapotban, kopottas borítóval, laza fűzéssel, ceruzás aláhúzásokkal és bejegyzésekkel, szövegközti fekete-fehér fotókkal, illusztrációkkal illusztrálva.