7 000 HUF
18,13 EUR, 20,00 USD
Az Európai Kultúra Története sorozat 7 kötete: Johan Huizinga: A középkor alkonya; Funk Berentano: Udvari világ, UÖ: A renaissance; Homo: Romai kultúra; Charles Seignobos: Az Európai élet fejlődése I.-II.; Dawson Európa születése Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, jó állapotú sorozat