5 000 HUF
12,95 EUR, 14,29 USD
János minorita Nagy Lajosról szóló krónikatöredéke. Liber de rebus gestis ludovici regis hungariae. FordÃtotta és bevezetéssel és magyarázó jegyzetekkel ellátta Dr. Dékáni Kálmán. Középkori Krónika XI. Szerk.: Dr. Gombos Ferenc Albin. Bp., 1910, Athenaeum, 95 p. Korabeli kissé kopottas félvászon-kötésben, festett lapélekkel.