4 000 HUF
10,36 EUR, 11,43 USD
Szalay László: II. Rákóczi Ferenc bujdosása. 1. köt. Pest, 1864, Lauffner Vilmos, (Kozma Vilmos-ny.), XII+304 p. Félvászon-kötés, kopott borítóval, foltos lapokkal, az elülső szennylapon és a 22-23. oldalon bejegyzéssel.