Gróf Széchényi István naplói. V. kötet. (1836 május 8.-1843.) Szerkesztette és bevezetéssel ellátta Dr. Viszota Gyula. Gróf Széchenyi István összes munkái XIV. kötet. Magyarország Újabbkori Történetének Forrásai - Fontes historiae Hungariae Aevei Recentioris. Bp., 1937, MTA-Magyar Történelmi Társulat, Sylvester Irodalmi és Nyomdai Intézet Rt., 4 p.+ 1 t.+XCI+838+4 p. Későbbi kissé kopottas félvász...
Aldo Dami: La Hongrie de Demain. Critique des propgrammes revisionistes. Paris, 1929, Delpeuch, 227+4 p.+ 3 kihajtható melléklettel.Papírkötésben, megviselt állapotban, ragasztott, részben hiányos gerinccel, sérült kötéssel, ceruzás aláhúzásokkal, bejegyzésekkel, francia nyelven. / Paperbinding, with damaged spine and binding, with notices, in poor condition, in French language.
János minorita Nagy Lajosról szóló krónikatöredéke. Liber de rebus gestis ludovici regis hungariae. Fordította és bevezetéssel és magyarázó jegyzetekkel ellátta Dr. Dékáni Kálmán. Középkori Krónika XI. Szerk.: Dr. Gombos Ferenc Albin. Bp., 1910, Athenaeum, 95 p. Korabeli kissé kopottas félvászon-kötésben, festett lapélekkel.
Treasures of the central state archives in Prague. The state of Bohemia and Czechoslovakia in Documents 1158-1990. Exhibition catalouge. Szerk.: Eva Gregorovicová. Prága, 2001, Central State Archives in Prague. Szövegközti és egészoldalas fekete-fehér és színes illusztrációkkal. Kiadói papírkötés, angol nyelven.