2 000 HUF
A Dunára és a mellékfolyóira érvényes nemzetközi hajózási és rendőri szabályzat és melléklete. Bp., 1936, Fővárosi Nyomda Rt. Kiadói egészvászon-kötés, kopottas borítóval, laza fűzéssel, 1-13 melléklettel.