Hoffmann Pál: A római jog külszerü történelme és a római perjog. Pest, 1866. Heckenast Gusztáv. 672p. A római jog történelme és institutióinak. I. kötete. Unicus! A kötetben néhol ceruzával aláhúzások. Korabeli, aranyozott gerincű, kissé sérült egészvászon kötésben.
Dr. Nizsalovszky Endre: Magyar magánjog mai érvényében. II. kötet: Dologi jog. Budapest, 1928, Grill Károly, XVI+874 p. Kiadói egészvászon kötésben, gerincen apró szakadás
Igazságügyi zsebtörvénytár. Hatályban lévő igazságügyi törvények és rendeletek gyűjteménye egységes szerkezetben, kiegészítve a M.Kir Kuria elvi jelentőségű határozataival. Összeállították és jegyzetekkel ellátták Dr. Térfy Gyula és Dr. Térfy Béla. Bp., 1940, Grill Károly. Negyedik kiadás. Kiadói aranyozott egészbőr-kötésben, bibliapapíron. Jó állapotban.
A Dunára és a mellékfolyóira érvényes nemzetközi hajózási és rendőri szabályzat és melléklete. Bp., 1936, Fővárosi Nyomda Rt. Kiadói egészvászon-kötés, kopottas borítóval, laza fűzéssel, 1-13 melléklettel.
Az 1909-dik Évi Országgyűlési Törvénycikkek. Elsőrangú szakférfiak közreműködése mellett jegyzetekkel, utalásokkal és magyarázatokkal ellátva. Hatályon kívül helyezések, helyettesítések, módosítások, kiegészítése és az 1909. évi országgyülési törvénycikkek betűsoros tárgymutatóival. Bp., 1909, Ráth Mór, X+528 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, az elülső szennylap kijár, intézményi bélyegzővel...
Magyar Jogászegyleti Értekezések 273-276 sz. XXXV. kötet 1.-4. füzet. 1. füzet: Dr. Balogh Jenő: Fayer László emlékezete. 2. füzet: A Magyar Jogászegylet bűntetőjogi bizottságának tanácskozásai. A büntető-novella tervezete tárgyában. III. füzet. 3. füzet: Dr. Moravcsik Ernő Emil: A tanuzási képességről. 4. füzet: A sztrájk jogalapja. Bp., 1907, Magyar Jogászegylet, 27+184+42+186 p. Átkötött egészv...
Kassay Adof: Legujabb és legteljesebb általános levelező önügyvéd és házititkár. Negyedik kiadás. 344 p.,é.n.,Lampel. , 344 p.Kiadói illusztrált félvászon-kötésben, jó állapotban
Az ásványolajadóra és kincstári részesedésre vonatkozó törvények és rendeletek összeállítása. Összeállította: Dr. Illovszky István. Dr. Czéh József miniszteri osztálytanácsos előszavával. Bp., 1941, Általános Nyomda és Grafikai Intézet Rt. Kiadói egészvászon-kötés.