Vegyes jogi könyvtétel, 2 db: Szabó Imre: A jogelmélet alapjai. Bp.,1971, Akadémia. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Dr. Molnár József: Életkor és bűnözés. Doktori disszertáció. Bp., 1996. Kiadói papírkötés.
Vegyes idegen nyelvű jogi könyvtétel, főleg német nyelven, közte két francia, és egy angol nyelvű, jó állapotban, 11 db: Theodor Kleinknecht-Dr. Lutz Meyer-Goßner: Strapozeßordnung. Beck'sche Kurzkommentare 6. München, 2001, C.H. Beck. 45., új átdolgozott kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, német nyelven. Dr. Herbert Tröndle-Dr. Thomas Fischer: Strafgesetzbuch und Nebe...
Vegyes könyvtétel, két jogi könyv a társadalomtudományi könyvtár sorozatból: H.S.Maine: Az ősi jog. Fordította: Sárkány Mihály. Peschka Vilmos: A modern jogfilozófia alapproblémái. Megjelent 2000 példányban. Bp., 1972-1988, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Magyarországi rendeletek tára. Huszonhatodik folyam. 1892 V-VIII+IX-XII. füzetek. (Két kötetben.) Bp., Nágel Ottó, Pesti Könyvnyomda Rt.,XII+1129-1487+VIII+1489-2184;+VI+2185-2646+VI.+2647-3524 p. Korabeli kopottas félvászon-kötés, a XI-XI. füzetnek nincs címlapja, folytatólagosan követi a X. füzetet, a tartalomjegyzéke a könyv végén, belül jó állapotban. M. Kir. Belügyminisztérium, és Büntető Kir...
Magyarországi rendeletek tára. Negyvenhetedik folyam. 1913. Főbizományos: Tisza Testvérek. Bp.,1913, Pesti Könyvnyomda Rt.,999-2017 p. Korabeli kopottas félvászon-kötés, a kötéstáblák megtörtek sérültek, az utolsó pár lap (4-5) kissé viseltes. A M. Kir. Belügyminisztérium bélyegzőjével.