15485.
309. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
2 600 HUF
6,74 EUR, 7,43 USD
ÁTI kisatlasz. Földrajz leírás, statisztikai adatok. Bp., 1934, Magyar Királyi Állami Térképészeti Intézet. Kopott, kissé sérült vászonkötésben.