15551.
309. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
1 600 HUF
Nyírő Gyula: Psychiatria. Bp., 1962, Medicina. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, laza, sérült fűzéssel, ceruzás aláhúzásokkal,