Dr. Kress D.H.: Egészség és jólét. Hogyan érhető el? Második kiadás. Bp., é.n., Élet és Egészség. Második kiadás. Számos szövegközti és egész oldalas fényképpel, illusztrációval. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.
Sure Barnett: Az élet intézői. Bp., 1940, Kir. M. Természettudományi Társulat, X+2+350 p.+ XVI t. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói vászonkötésben, kiadói szakadozott, részben hiányos papír védőborítóban. Jó állapotban.
Honti Jenő: Kis séták a nagy természetben. Sárosi Ödön rajzaival. Könyvbarátok kis könyvei. Bp., 1938, Magyar Könyvbarátok, Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói egészvászon-kötés.