Sztrókay Kálmán: A természet titkai nyomában. Say Kornél 100 rajzával és 4 műmelléklettel. Budapest, é.n., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói egészvászon kötésben.
Lambrecht Kálmán: Az ősember. Ősvilágok élete. A 8.,19-23. fejezetek szerzője Kormos Tivadar. Budapest, 1931, Dante. Második kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, jó állapotban
Bumm Ernő: A szülészet alapvonalai. Ford. Dr. Kubinyi Pál és Dr. Kovács Richárd. Ajánlást írt hozzá Tauffer Vilmos. A kilenczedik német kiadás szerint kibővítette és sajtó alá rendezte dr. Kubinyi Pál. Bp., 1915, Franklin. Második, magyar kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, rossz állapotban, kopottas, sérült borítóval, sérült kötéssel, a könyvtest elvált a borítótól, foltos lapokkal.
Klinikai therapia 1-2. kötet. Szerk.: Dr. Müller Vilmos. A Modern Orvostudomány Kézikönyve. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, kissé laza fűzéssel, az I. kötet gerince kissé sérült, de egyébként jó állapotban, Dr. Némethy Géza orvos névbélyegzőjével.
Dr. Török Tibor: Fém-ötvözetek színképelemzése. Mérnöki Továbbképző Intézet Kiadványai V. 50. füzet. Bp., 1945, Egyetemi Nyomda, 74 p. Kiadói papírkötés, kissé szakadozott gerinccel.