Anatole France: La Révolte des Anges. Paris, 1914, Calmann-Lévy. Kiadói bordázott gerincű egészbőr-kötés, javított, kissé kopottas gerinccel, az elülső kötéstábla kötése sérült, a borító kopott, a hátsó előzéklapon és a szennylapokon tollas bejegyzéssel, firkával, francia nyelven.
Wilhelm Kalb: Spezielgrammatik zur selbständigen Erlernung der römischen Sprache ür lateinlose Jünger des Rechts. Mit Übersetzungsbeispielen aus dem Gebiete des römischen Rechts. Leipzig,1910, Otto Nemnich. Kiadói aranyozott egészvászon, latin és német nyelven./ Linen-binding, in Latin and German language.
Vegyes francia könyvek, 3 db - Un mariage dans le monds par Octave Feuillet. Paris, 1876; Grammaire lexicologique par P. Larousse. Paris, Librairie Larousse. Le mariage de Gérard. Kötetenként változó, többnyire rossz állapotban / damaged condition
Félix Dahn Gesammelte Werke 2. kötet. Leipzig-Berlin-Grunewald, é..n, Breitkopf und Härtel-Hermann Klemm. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval, kissé viseltes gerinccel, német nyelven./Half-linen-binding, with a worn cover,with a little bit poor spine, in German language.
Heinrich Heine's Werke. 1-15. In 4 Band. Berlin, cca 1910. Bong&Co. Kissé kopott aranyozott szecessziós egészvászon kötésben. / In slightly tattered art nouveau full linen binding. 4 volumes