6 000 HUF
A Pesti Hírlap Könyvtára: Az ezeréves Magyarország. 1200 oldalon 1031 mélynyomású fényképpel és képpel, két színes térképmelléklettel és 82 szövegközti térképpel. Bp., 1940, A Pesti Hírlap Rt, 1200 p. Második kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban,a papír védőborító szakadozott, kissé hiányos, ezt leszámítva jó állapotban.