1 200 HUF
Anatole France: A sovány kandúr. Jocaste. Békéscsaba, é.n., Tevan. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon-kötés. Padányi Gulyás Gábor ex libris pecsétjével ex libris pecsétjével és Padányi Gulyás Gyula tulajdonosi névbejegyzésével, dátumozással.