2 600 HUF
Kovács Attila: Doktor bácsi meséi. Szabó Pál Kossuth-dÃjas Ãró elÅ‘szavával. A cÃmlapot és az illusztrációkat Gábor Éva és Zombori Éva készÃtették. Bp., 1958, Medicina, 252 p+5 egészoldalas szÃnes illusztrációval. Szövegközti fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói kopottas illusztrált félvászon-kötés.