3 000 HUF
7,77 EUR, 8,57 USD
M(ária) Duricková: Téli mese. Télapó a gyerekeknél. S. Cpin rajzaival. Átköltötte Vajda Endre. Bp.-Pozsony, 1955, Ifjúsági Könyvkiadó-Csehszlovákiai Magyar Könyvkiadó. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval.