15943. 309. Closed Online auction Books: Other rarities
2 000 HUF
0 HUF
Nagy Endre: A kabaré regénye. Írta és illusztrálta Nagy Endre. Bp., [1935], Nyugat. Első kiadás. Kiadói, aranyozott, kissé kopott egészvászon kötésben, foltos.
Photo of the item taken by : tánczos_gábor