10 000 HUF
25,91 EUR, 28,57 USD
[Pierre Alexis de] Ponson du Terrail: Rocambole visszatérése I-VI. kötet. (Két kötetben.) Fordította Mártonffy Frigyes. Bp.,1876-1877, Kertész József, 192+192+190+190+190+190 p. Korabeli aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, de belül jó állapotban. A VII-IX. kötet.(harmadik könyv) hiányzik. Első kiadás.