15853. 309. Closed Online auction Books: Other rarities
800 HUF
0 HUF
Tipp és Topp. Bp.,1971, Móra. Második kiadás. Kiadói kartonált-kötés, rossz állapotban, kopott, firkált, a kötése sérült.
Photo of the item taken by : ra