2 200 HUF
5,70 EUR, 6,29 USD
Tutsek Anna: Az élet iskolája. Regény fiatal leányok számára. Bp., 1904, Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt. Kiadói festett, illusztrált egészvászon-kötés, kissé kopottas, foltos borítóval.