Kolligátum különféle művekből, 6 db: Pulszky Ferenc: Martinovics és társai; Zsilinszky Mihály: Kupeczky János; Neményi Ambrus: A francia forradalom hírlapjai és hírlapírói; Gervinus G.G.: Bevezetés a tizenkilencedik század történetébe. Fordította: Rózsaági Antal; Taine Hippolit Adolf: Az olasz művészet bölcselete. Fordította: Kádár Béla; Gregorovius Ferdinánd:A pápák síremlékei. A pápaság tör...
Kolligátum hét különféle munkából, Magyar Könyvtár sorozatból: Moeller M. Ottó: Az aranycsináló. Fordította Szerdahelyi Sándor. I-II. füzet. Angyal Dávid: Bethlen Gábor életrajza. Szövegközti illusztrációkkal. Sipulusz (Rákosi Viktor): Ujabb humoreszkek. Kazinczy Ferenc: Pályám emlékezete. (Szemelvények.) Kiadta és bevezetéssel ellátta: Balassa József. Zöldi Márton: Szinész-históriák. Arany Já...
Jókai Mór összes művei sorozat 2 kötete. Nemzeti Kiadás. XCVIII,XCIX. kötetek: Költemények I-II. kötet. Bp.,1907, Révai. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, a II. kötet gerince kissé sérült, egyébként jó állapotban.
Jókai Mór összes művei sorozat 6 kötete. Nemzeti kiadás. XLIX.,L.,LXIX.,LVIII.,LXXXVIII., XCV. kötetek. Virradóra.+Föld felett és víz alatt. A véres kenyér. A szegénység útja.+Targallyak.+Még egy csokrot.+Sárga Rózsa. A kráó.+ Levente.+ Jókai Mór hátrahagyott művei sorozat 1 kötete: IV. kötet: Emlékeimből. Összesen 7 kötet. Bp.,1896-1912, Révai. Kiadói aranyozott egészvászon-sorozatkötés, Gotterma...
Jókai Mór összes művei sorozat 4 kötete. Nemzeti Kiadás. LIV.,LV.,LXI.,LXXXV.+ Az élet komédiásai I-II. kötet.+Megtörtént regék.+ Nincsen ördög. A Magláy család.+A ki holta után áll bosszút. Jókai Mór hátrahagyott művei sorozat 1 kötete. I. kötet: Van még új a nap alatt. Összesen 5 kötet. Bp.,1907-1912, Révai. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, többnyire megviselt állapotban,...