Books: Other rarities Number of items: 386
1650695
15843
309
Other collectibles
Vegyes könyvtétel, 3 db: Cox György: Görög regék. Fordította: Komáromy Lajos. Bp., é.n., Szintarév Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés. Római regék. Elmesélte Kertész Iván. h.n,1995, Lord. Kiadói kartonált papírkötés. Komjáthy István: Mondák könyve. Hun és magyar mondák. Boromisza Zsolt rajzaival. Bp., 1995, Móra. Kiadói kartonált papírkötés.
1 200 HUF
1661811
15844
309
Other collectibles
Réz András két könyve: Orr. Wahorn András illusztrációival. Válogatott szorongásaim. Második kiadás. Bp.,2003- 2004, Ulpius-Réz és Tsa. Kiadói kartonált papírkötés és kiadói papírkötésben.
1 000 HUF
1661806
15845
309
Other collectibles
Nick Hornby: Pop, csajok, satöbbi. Fordította M. Nagy Miklós. Bp., 2003, Európa. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
1684568
15846
309
Other collectibles
Ady Endre: Magunk szerelme, Athenaeum, Budapest 1923, Korabeli félvászon kötésben. 1685517
15847
309
Other collectibles
August Jacob Liebeskind: Pálmalevelek. Huszonöt napkeleti történet. Fordította: Márton László. Budapest, 1986, Helikon Kiadó, 152 p. Kiadói bőrkötés,. Számozott (3000/296.) példány.
1 800 HUF
1644450
15848
309
Other collectibles
1 000 HUF
1686220
15849
309
Other collectibles
Egyetemes Regénytár. Almanach az 1899. évre. Szerkeszti Mikszáth Kálmán. Bp., 1899, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon, Gottermayer-féle kötés, márványozott lapélekkel,foltos borítóval és gerinccel, m. kir. naptárbélyeg pecséttel.
1 000 HUF
1680265
15850
309
Other collectibles
Rejtő Jenő (P. Howard): Légió mindhalálig. Rejtő Jenő Összegyűjtött Művei II. kötet. Bp., 1997, Könyvkuckó. Kiadói kartonált papírkötés.
1 000 HUF
1680238
15851
309
Other collectibles
Mérey Juhász Margit: Meótiszi ének. Történeti regény a VI. századból. Csikós Tóth András rajzaival. Könyvbarátok Kis Könyve. Bp.,é.n.,Kir. Magyar Egyetemi Nyomda, 296 p. Kiadói egészvászon-kötés.
1 200 HUF
1684725
15852
309
Other collectibles
Vegyes könyv tétel, 3 db: Heltai Jenő: A néma levente. Hincz Gyula rajzaival. Bp., 1968, Szépirodalmi. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Illyés Gyula: Fáklyaláng. Bp.,1968, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés. Maurice Maeterlinck: Kék madár. Bp.,1961, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1 200 HUF
1661653
15853
309
Other collectibles
Tipp és Topp. Bp.,1971, Móra. Második kiadás. Kiadói kartonált-kötés, rossz állapotban, kopott, firkált, a kötése sérült. 1659868
15854
309
Other collectibles
1 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035