8 000 HUF
20,73 EUR, 22,86 USD
De matrimoniis mixtis inter catholicos et protestantes. Scrispsit Augustinus de Roskovány, canonicus Agriensis. 5 kötet. Félbőr kötés, hiányos előzéklap, egyéb sérülések, kopottas állapotban.