Slachta Margit: A puszták rejtekéből az élet centrumába. Márton Lajos rajzaival illusztrálva. Bp.,1928, Testvérszövetség, Apostol Nyomda. Kiadói papírkötés. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel.
(Jen Johannes) Jörgensen, Dr. Köpf Károly: Zarándokút Szent Ferenc Itáliájában. Cluj-Kolozsvár, 1939, Szent Bonaventura Könyvnyomda. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
Prohászka Ottokár: Föld és ég. Kutatások a geologia és theologia érintkező pontjai körül. Esztergom, 1912, Buzárovits Gusztáv. Negyedik kiadás. Kiadói papírkötésben, kissé viseltes állapotban, ragasztott borítóval, laza kötéssel.
Kemenes Ferenc: Isten és az ember. Veszprém, 1891, Kompolthy T. "Petőfi" Könyvnyomdája, 339+201 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, az elülső szennylap és a címlap meglazult, márványozott lapélekkel.
Makula-nélkül-való tükör, melly az üdvözítő Jézus Krisztusnak és szent szülőjének életét, keserves kínszenvedését és halálát adja elő. Buda, 1872, Magyar Királyi Egyetemi Nyomda. Tizedik kiadás. Átkötött modern egészvászon-kötés, két restaurált és (97/98. és 207/208. oldalak.) két javított oldallal (103/104., 105/106. oldalak.).